>

Долгополов виграв 8 геймів поспіль і зробив крок у півфінал у Валенсії

Очікування не підвели LB.ua - український тенісист в Іспанії всерйоз налаштувався вийти щонайменше у фінал.

Архивное фото

Олександр Долгополов (21-й у світі) на турнірі Серії 500 (500 рейтингових очок за перемогу) виграв вже третій матч. Новою жертвою українця став іспанець Гранолльерс (25-й).

Долго за підтримки самого суперника, який дуже часто помилявся, всуху виграв перший сет - 6:0. У перерві іспанцеві посилено масажували правий біцепс, але Марселю це не сильно допомогло, і на початку другої партії наш гравець оформив черговий - четвертий поспіль - брейк, а потім з боями, але втримав свою подачу - 2:0.

Після цього українець нарешті дозволив суперникові розмочити рахунок. Але спільна перемога Долгополова, якого знову (можливо, тимчасово) тренує батько - Олександр Долгополов-старший - не викликала сумнівів - 6:0, 6:2. Матч тривав 1 годину 4 хвилини.

У півфіналі турніру в суботу суперником нашого гравця стане австрієць Юрген Мельцер, який у двох сетах впорався з бельгійцем Гоффеном - 7:6 (9:7), 6:4.