ГлавнаяСпорт

В Киеве стартовал детский футбольный турнир

10-11 квітня в столиці стартував футбольний турнір на кубок Віктора Пилипишина, який проходить за підтримки громадського руху „Кияни передусім!”, благодійного фонду „Діти передусім!” та Шевченківської райдержадміністрації.

В ці дні в боротьбу за головний приз змагань – нетбуки вступило більше 60 шкільних команд з 350 зареєстрованих.

Субота. 10.00. Одночасно на п’яти стадіонах Шевченківського району почалися перші матчі з міні-футболу на кубок Віктора Пилипишина. Це – шкільні команди у молодшій – 9-11 років, середній – 12-14 років та старшій групі – 15-17 років. Випробувати свою майстерність та удачу на футбольному полі ризикнули хлопці з шкіл Шевченківського, Дарницького, Дніпровського, Подільського районів та багато дворових команд міста Києва.

Вже з перших хвилин стало зрозуміло, що жодна команда не потрапила на змагання випадково, а всі хлопці готові боротися до кінця. Адже мрія всіх школярів – вийти у фінал та поборотися за звання кращих футболістів у столиці. Але змагання є змагання. І для когось вони закінчилися вже цими вихідними, інші ж продовжать боротьбу у другому відбірковому турі. 10-11 квітня боротьбу закінчили 32 команди.

- Щиро вітаю всіх юнаків, які пройшли до наступного етапу змагань, та хочу підтримати тих, хто, на жаль, залишив нас. Не засмучуйтеся, продовжуйте грати у свою улюблену гру, покращувати свої вміння і приходьте на турнір наступного року. Впевнений, удача обов’язково вам посміхнеться, - наголосив Віктор Пилипишин.

„Цей турнір, ми сподіваємося, допоможе багатьом родинам згуртуватися, весело та з користю провести час. Адже у буденному житті батькам не завжди вдається проводити вдосталь часу зі своїми дітьми, разом відпочивати, займатися спортом. Такий дефіцит спілкування з дітьми мені добре знайомий з власного досвіду. Тому громадська організація „Кияни передусім!” особливу увагу приділяє сімейному дозвіллю”.

Наступні відбіркові ігри проходитимуть 16-18 квітня на 22 стадіонах Шевченківського району, збудованих у 2007-2009 рр. А восени на всіх учасників турніру чекають видовищні ігри 1/16, 1/8, ¼ фіналу, а також півфінал і фінал.

Нагадаємо, до участі в турнірі на кубок Віктора Пилипишина запрошуються команди з семи хлопців віком 9-17 років. Переможці змагань отримають цінні призи: 1-е місце – нетбуки, 2-е місце – фотоапарати, 3-є місце – плеєри iPod.

Читайте главные новости LB.ua в социальных сетях Facebook и Twitter