ГоловнаСуспільствоЖиття

Трансляція круглого столу "Нова європейська система захисту домашніх тварин"

Є шанси ухвалити закон про захист тварин у першому читанні.

LB.ua веде трансляцію круглого столу на тему: "Нова європейська система захисту домашніх тварин - законопроект № 7267".

8 листопада Верховна Рада планує розглянути проект Закону №7267 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження ідентифікації та реєстрації тварин з метою посилення відповідального поводження з ними. Цей проект Закону вперше адаптує українське законодавство до європейських стандартів в частині захисту тварин і при цьому враховує реалії українського сьогодення. Основою змін стала ратифікована Україною 18 вересня 2013 року Європейська конвенція про захист домашніх тварин. Законопроект було внесено до парламенту рік тому, і завтра він має шанси бути ухваленим ухваленим в першому читанні.

Про запровадження в українське законодавство поняття «благополуччя тварини», про зв’язок благополуччя тварини з реєстрацією і ідентифікацією тварин, про забезпечення реальної відповідальності за знущання над тваринами, про інфраструктуру для тварин, про вирішення проблеми безпритульних/бездоглядних тварин  - ці та інші питання щодо ситуації з програмою будуть обговорюватися під час круглого столу.

Спікеры:

  • Василь Полуйко, заступник Міністра екології та природних ресурсів України
  • Ігор Клименок, директор державного підприємства «Агенство з ідентифікації і реєстрації тварин»
  • Харьков Сергій, заступник генерального директора «Київського зоологічного парку»
  • Коваленко Олексій, експерт групи Муніципальний розвиток коаліції Реанімаційний Пакету Реформ,  засновник експертної платформи ЗооРеформа, голова ГО "Форум ЮА-ВЕТ".
Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram