ГоловнаПолітика

Тимошенко: Україні потрібна інша Конституція

Лідер "Батьківщини" переконана, що форма правління в Україні має бути парламентською.

Тимошенко: Україні потрібна інша Конституція
Фото: facebook/Юлія Тимошенко

Україні потрібна принципово нова Конституція, де інтереси суспільства будуть пріоритетними, а люди матимуть реальні інструменти контролю за владою.

Про це лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко заявила в програмі "Face 2 Face з Тетяною Даниленко" на телеканалі ZIK.

"Україні потрібна принципово нова Конституція, яка базуватиметься на філософії пріоритетності рішень суспільства, а не корумпованої влади", – наголосила вона.

Парламентар констатувала, що за чинним Основним законом у людей немає дієвих інструментів для дострокової зміни влади.

"Окрім Майдану, окрім жертв, окрім опору, повстань, які в українців є інструменти, щоб прибрати цю корумповану владу? Жодних! Українці не можуть через референдуми або дострокові вибори прибирати корумповану владу, якщо вона втратила авторитет", – пояснила політик.

Політик упевнена: для того, щоб Україна не була лідером у негативних світових рейтингах, треба зробити чіткі кроки - перезавантажити кланову владу, знищити двовладдя, закладене в Конституції, та провести справжню, а не фейкову 

судову реформу.

"Почати потрібно з повного перезавантаження формату і системи української влади. Це ухвалення нової, абсолютно іншої Конституції", – наголосила Юлія Тимошенко.

Лідер "Батьківщини" переконана, що форма правління в Україні має бути парламентською: "Країна потребує нової владної команди, яка матиме політичну волю для того, щоб зламати шию клановій системі".

"Ми можемо поставити країну на ноги. Якщо після Другої світової війни практично зруйновану Німеччину поставили на ноги за п’ять років, то ми можемо це зробити швидше", – підсумувала Юлія Тимошенко.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram