ГоловнаПолітика

Луценко: батько Кацуби регулярно надсилає до мене прохачів

"Вишки Бойка" вів Сергій Кацуба.

Луценко: батько Кацуби регулярно надсилає до мене прохачів
Фото: 24tv.ua

Екс-заступник голови НАК "Нафтогаз України" Олександр Кацуба, затриманий за підозрою в злочинній змові з метою розкрадання державних коштів в особливо великих розмірах, відмовився співпрацювати зі слідством.

Про це в інтерв'ю програмі "Лівий берег з Сонею Кошкіною" розповів генеральний прокурор України Юрій Луценко.

Кацуба, за словами Луценка, міг би дати свідчення на Юрія Бойка у справі про скандальні бурові платформи, які в народі відомі як "вишки Бойка".

"Я пропонував йому (Кацубі - ред.) - відповідно до закону - піти на угоду зі слідством, розкрити ім'я того, хто змусив його вкрасти півмільярда. Його відповідь: "Ніхто". Окей, буде сидіти сам. Батько в нього дуже активний, шле мені різних прохачів. Я зустрічався з ним особисто і сказав, що іншого варіанта немає: "У тебе два сини. Обидва керували "Нафтогазом". Після обох пропали мільярди". Старший (Сергій Кацуба - ред.) якраз і вів "вишки". Якщо чесно, складається враження - згідно з інформацією, яку ми маємо - що вони більшою мірою вишки Кацуби, ніж Бойка. Якщо він дасть свідчення на Юрія Бойка, можливо, вони ще стануть такими", - зазначив Луценко.

При цьому він зазначив, що гроші йому за весь час перебування на посаді поки що не пропонували.

Разом із тим керівник ГПУ розповів, що притягнути Бойка до відповідальності у справі про вишки не можна, оскільки для порушення провадження потрібно провести оцінку реальної вартість бурових платформ, а вони перебувають в окупованому Криму.

"Є інший шлях - розкрити офшори. Дізнатися, чи пов'язаний він (Бойко - ред.) з ними, чи залишив частину коштів, які проходили через компанію, собі або довіреним особам", - пояснив генпрокурор.

На цей момент підстав для порушення справи не вистачає.

Докладно читайте в повному тексті інтерв'ю "Юрій Луценко: «Хрін, хто мене зупинить!»"

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram