ГоловнаПолітика

Турчинов оголосив про високу терористичну загрозу в Україні

Секретар Радбезу закликав не панікувати і допомагати правоохоронцям

Турчинов оголосив про високу терористичну загрозу в Україні
Фото: rnbo.gov.ua

Секретар Ради нацбезпеки і оборони Олександр Турчинов оголосив про високу терористичну загрозу в Україні. Про це він сказав у п'ятницю на селекторній нараді в уряді.

"Були вибухи в Харкові, в Одесі, в Запорізькій області. Терористична загроза стає сьогодні реальністю. Тому без паніки, без суєти ми повинні забезпечити адекватні контртерористичні заходи", - заявив Турчинов.

Йдеться про організацію патрулювання міст, активні дії правоохоронців для локалізації сепаратистських елементів або прихильників сепаратизму. За його словами, такі заходи вже почали впроваджувати в Харкові. "Я також звертаю увагу на захист критичної інфраструктури, яка повинна посилено охоронятися", - наголосив Турчинов.

"Друзі, не повинно бути жодної паніки. У кожному регіоні місцева влада повинна повідомити гарячі лінії. Тільки спільні зусилля зможуть заблокувати будь-які спроби вчинити терористичні атаки", - заявив секретар Радбезу.

Нагадаємо, уряд внесе до парламенту законопроект про порядок визнання організацій терористичними. Згідно з цим законопроектом, відповідні повноваження отримає Рада національної безпеки і оборони, рішення якої вводяться в дію указами Президента. Також вводиться спеціальна процедура судового визнання організацій терористичними.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram