Шейко Володимир

Генеральний директор Українського інституту

Шейко Володимир

Освіта

Володимир Шейко закінчив Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У 2009 році отримав професійний диплом з маркетингу, а у 2014 – диплом з цифрового маркетингу Чартерного інституту маркетингу (Великобританія).

У 2011 році Шейко закінчив Літню школу шотландських університетів SUISS за напрямком «сучасна британська та ірландська література» (Единбург, Шотландія).

У 2016 році брав участь у Літній школі з глобального врядування.

Кар'єра

Шейко є членом міжнародної мережі Bucerius Summer School (фундація ZEIT-Stiftung, Гамбург, Німеччина) і міжнародної професійної мережі перформативних мистецтв ІЕТМ та мережі Total Theatre Network.

У 2018 році Володимир Шейко разом із Олексієм Анановим, Ярославою Кравченко, Сергієм Перекрестом та Іваном Козленком заснували незалежний театральний простір «Сцена 6» у київському Довженко-Центрі.

Володимир Шейко був продюсером вистави Тамари Трунової «Погані дороги» за п’єсою Наталки Ворожбит про війну на сході України, яка здобула премію «Київський рахунок»

11 років Володимир Шейко працював в українському представництві Британської Ради.

Шейко є організатором численних культурних проєктів і подій у Великобританії та 15 країнах Європи: виставок, мистецьких резиденцій, кінофестивалів, професійних стажувань, концертів, літературних програм, тренінгів, театральних постановок.

Став першим генеральним директором Українського інституту, заснованого при МЗС України у 2017 році.

Посилання

24.11.2021