Лазебна Марина Володимирівна

Екс-міністр соціальної політики України

Лазебна Марина Володимирівна

Місце народження

Народилася 10 червня 1975 смт. Пісківка Бородянського району Київської області.

Освіта

Закінчила в 1998 році Київський державний університет імені Т. Г. Шевченка за спеціальністю "економіст - менеджер".

Сімейний стан

Заміжня. Є син Олег.

Кар'єра

З 2000 року за 2003 рік - провідний спеціаліст управління соціальних прогнозів та економічної експертизи соціальних реформ Міністерства економіки України. Потім працювала заступником начальника відділу пенсійної реформи та з питань європейської інтеграції України.

З 2003 року за 2011 рік - головний спеціаліст Управління стратегії реформування соціальних відносин Секретаріату Кабінету Міністрів України, а згодом - головний фахівець Управління соціальної політики та праці.

З травня 2011 року працювала на посаді помічника міністра у відділі організації роботи віце-прем'єр-міністра Секретаріату Кабміну. Згодом зайняла посаду директора Департаменту праці та зайнятості Міністерства соціальної політики України.

20 травня 2013 року Президентом України В.Януковичем була призначена головою Державної служби зайнятості України. Втім, менш ніж через рік, 5 березня 2014 року Кабінет міністрів України А.Яценюка постановою № 90 ліквідував Державну службу зайнятості

Після відходу з державної служби Марина Лазебная зареєструвалася фізичною особою-підприємцем, щоб займатися "консультуванням з питань комерційної діяльності та управління".

В кінці серпня 2019 року Кабінет міністрів України призначив Марину Лазебний головою Державної соціальної служби України. 2 жовтня 2019 року уряд Олексія Гончарука звільнв її з цієї посади.

3 березня 2020 року на засіданні фракції Слуга народу була запропонована президентом України Володимиром Зеленським на пост міністра соціальної політики.

4 березня 2020 року Верховна Рада затвердила новий склад Кабінету міністрів, Марина Лазебная призначена міністром соціальної політики України

Марина Лазебная одна із засновників ГО "Новий соціальний вибір" і "Соціальний порядок".

Верховна Рада на засіданні 18 липня 2022 року звільнила Марину Лазебну з посади міністра соціальної політики України.

Статки

Згідно з декларацією Лазебної, поданої нею в жовтні 2019 року, в Києві вона володіє трьома квартирами, в передмісті - ще однією квартирою, частиною житлового будинку та земельною ділянкою недалеко від столиці. Крім того, у Лазебної є квартира в Росії, але в якому регіоні - не уточнюється.

Чоловік Лазебний володіє автомобілем Audi Q7 2007 року, у сина - Lexus RX 200T 2017 року. У 2019 вона задекларувала 481 480 грн доходу від підприємницької діяльності. На банківському рахунку Лазебної - 30308 грн.

18.07.2022