Іонушас Сергій Костянтинович

Народний депутат Верховної Ради IX скликання (Слуга народу)

Іонушас Сергій Костянтинович

Місце народження

Народився 18 жовтня 1979, Санкт-Петербург, Росія.

Освіта

Здобув кваліфікацію юриста у Юридичній академії ім. Я. Мудрого. Отримав диплом з «відзнакою».

Навчався в Інституті інтелектуальної власності та права, де отримав диплом магістра і кваліфікацію професіонала з інтелектуальної власності. Отримав диплом «з відзнакою».

Також навчався в Інституті міжнародних відносин Київського університету ім. Шевченка за програмою «Правничі студії в Україні: Київ та окремі регіони» за спеціальністю «Європейське право».

Кар'єра

З 2001 року має адвокатське свідоцтво. Є патентним повіреним України, член Асоціації правників України, член Асоціації адвокатів України, автор численних публікацій та доповідей з питань захисту авторських прав та промислової власності.

Був власником та керівником юридичної фірми “Гелон” (з 2002 по 2019 року) та ТОВ “Консіон”.

Входить до команди радників та експертів Президента України Володимира Зеленського як експерт з питань правосуддя. Був довіреною особою Володимира Зеленського у ЦВК на виборах президента України 2019 року.

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 38 у списку як безпартійний. Член однойменної фракції. Заступник голови Комітету з питань правоохоронної діяльності.

20.12.2019