Народився 21 вересня 1985 у м. Львів, Львівська область.
Закінчив Інститут економіки та фінансів Львівської комерційної академії та Інститут регіональних досліджень Національної академії наук України. Кандидат економічних наук.
Вивчав фондові та фінансові ринки.
Отримав ступінь кандидата економічних наук в Інституті регіональних досліджень при Національній академії наук України. У 2011 році проходив тренінги з економетрики та менеджменту (перша частина курсу MBA) в Віденському економічному університеті і Ashridge Business School (Великобританія).
З 2007 до 2008 року - начальник відділу по роботі з інвестиційними фондами КУА “Оптіма Капітал”.
У 2008-2012 роках працював аналітиком департаменту казначейства, а потім начальником відділу економічних досліджень у “Erste Bank”.
З 2012 року - спочатку обіймав посаду аналітика, а потім заступника голови “Українська аграрна асоціація”. Працював секретарем Наглядової ради фондової біржі “ПФТС”.
З 2015 року - засновник та голова ГО “Українське товариство економічних свобод”, голова ГО “Центр ефективного законодавства”.
Учасник проекту “Нові лідери” на телеканалі ICTV.
Був помічником депутата Верховної Ради 8 скликання від БПП Олексія Мушака та депутата Верховної Ради 7 скликання Володимира Пилипенка.
У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 82 у списку як безпартійний. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики.
Мар'ян Заблоцький брав участь в розробці близько 50 проектів нормативно-правових актів, з них 12 прийняті Верховною Радою України VII і VIII скликання.
В якості голови Громадської ради при парламентському комітеті спільно з народними депутатами запропонував понад 20 соціально значущих і ефективних для наповнення бюджету поправок до Податкового кодексу України, прийнятих в 2016 2017 і 2018 роках. У тому числі поправки про створення єдиної бази даних місцевих податків, дерегулювання виноробної галузі, скасування пайової участі для об'єктів агропромислового будівництва і тд.
Також брав участь у розробці низки важливих для АПК законів. Наприклад, про приватні лабораторії для видачі фітосанітарних сертифікатів, це скоротило корупційні ризики при отриманні документів на експорт сільгосппродукції. Термін видачі самого сертифіката скоротився з кількох діб до 24 годин. Ще одним законом дерегульовані 22 дозвільних документа. Ряд законів стосувався врегулювання земельних відносин, в тому числі, запроваджено мінімальний термін оренди, скасовані обов'язкові додатки до договорів оренди, введені обов'язкові земельні аукціони при оренді землі держвласності, дозволено вносити в держземкадастр поле як окрему одиницю і тд.
Є автором десятків публікацій, в яких викрито корупційні факти в Державній продовольчій зерновій корпорації України, Аграрному фонді, на ринку добрив, а також схеми фінансових пірамід компанії FOREX MMCIS group та інвестиційної компанії QB Finance та ін.
05.11.2019