ГоловнаЕкономікаДержава

Голову Одеської митниці відсторонено від посади

У нього з-під носа вкрали 37 контейнерів з контрабандою.

Голову Одеської митниці відсторонено від посади
Фото: Надано автором

В.о. голови Державної фіскальної служби Мирослав Продан відсторонив від посади начальника Одеської митниці Олександра Власова.

Про це пише "Інтерфакс-Україна".

21 серпня генпрокурор Юрій Луценко розповів про крадіжку 37 контейнерів, що належать фірмі, яка входить в орбіту "відомого контрабандистською угруповання Сердюка-Амінєва".

Фактична кількість товарів у контейнерах була в декілька разів більшою, ніж те, що проходило за документами Одеської митниці. Тому контейнери були арештовані і відправлені на відповідальне зберігання приватної фірми на території одеської митниці. Вночі ці контейнери вкрали. Керував викраденням сам Амінєв і керівник митного поста, який у цей час чергував, заявив Луценко.

22 серпня Продан наказав провести службове розслідування за цим фактом і попросив, щоб кримінальне провадження було передано в НАБУ.

"Для неупередженості дій на період цього розслідування відсторонити керівника Одеської митниці від виконання ним обов'язків. У мене є всі підстави стверджувати про причетність до цього злочину співробітників Генеральної прокуратури України. Я звертаюся з заявою в НАБУ про проведення неупередженого розслідування", - сказав Продан.

Продан підтвердив, що під час розслідування співробітники ДФС встановили причетність до крадіжки контейнерів групи Амінєва-Сердюка.

"До речі, останній до цього часу працює в Генеральній прокуратурі ... До останнього часу цей співробітник працює, більше того - в підрозділі, що здійснює нагляд за роботою митниці", - заявив він.

Нагадаємо, Генпрокуратура готує кримінальну справу і проти самого Продана.

При цьому прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що поки він працює на посаді голови уряду, Продан буде керівником фіскальної служби.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram