ГоловнаЕкономікаБізнес

Луценко бере під особистий контроль розслідування про можливе ухилення "Нової пошти" від сплати податків

Наступного тижня генпрокурор заслухає матеріали провадження в присутності адвокатів представників компанії.

Луценко бере під особистий контроль розслідування про можливе ухилення "Нової пошти" від сплати податків

Генеральний прокурор Юрій Луценко бере під особистий контроль розслідування кримінального провадження за фактами зловживання службовим становищем посадовими особами ТОВ "Нова пошта" та інших споріднених підприємств за ознаками кримінальних злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364 (зловживання службовим становищем), ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків) Кримінального кодексу.

Про це повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

"За даними ДФС і за матеріалами кримінального провадження, посадові особи групи споріднених компаній використовували злочинну схему, спрямовану на надання послуг з переведення у готівку безготівкових коштів і з мінімізації податкових зобов'язань підприємств-клієнтів шляхом формування фіктивного податкового кредиту з проведенням безтоварних операцій з використанням підроблених документів підприємств з ознаками фіктивності, що призводило до несплати податків в особливо великих розмірах", - написала вона в фейсбуці.

Сарган повідомила, що наступного тижня Луценко заслухає матеріали провадження в присутності адвокатів представників ТОВ "Нова пошта".

"Якщо докази порушення законодавства з боку посадових осіб ТОВ "Нова пошта" не будуть отримані, кримінальне провадження буде закрито", - додала вона.

Раніше повідомлялося, що Генеральна прокуратура проводить близько 15 обшуків складських і офісних приміщень ТОВ "Нова пошта" в містах Київ, Полтава, Харків і Дніпро.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram