ГоловнаЕкономікаБізнес

У Адамовського відсудили Sky Mall

Arricano естонця Хіллара Тедера чекає на виконання вердикту.

У Адамовського відсудили Sky Mall

Лондонський міжнародний арбітражний суд (LCIA) підтвердив зобов'язання, відповідно до якого офшор українського бізнесмена Андрія Адамовського повинен безкоштовно передати свою частку (більш ніж 50%) в київському торгово-розважальному комплексі Sky Mall компанії Arricano Real Estate.

Відповідне рішення лондонський суд ухвалив 30 листопада 2017 року, сказано в повідомленні Arricano на Лондонській фондовій біржі.

Компанія Arricano належить естонцю Хіллару Тедеру. У 2009 році Тедер і Адамовський погодилися разом добудувати SkyMall. Адамовський отримав контрольний пакет акцій (50,03%) SkyMall, а Тедер, у якого залишилися 49,97%, - можливість викупити цей пакет акцій.

Пізніше Адамовський відмовився продавати свою частку, а Тедер оскаржив відмову. Судові слухання проходили в британських, кіпрських та українських судах. У судовому спорі для надання свідчень викликали Олександра Грановського (зараз - впливовий нардеп від БПП). Він був директором компанії Assofit, що володіє акціями SkyMall. Адамовський і Грановський вважаються бізнес-партнерами.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram