ГоловнаЕкономікаДержава

Євросоюз виділив Криму 5 млн євро на туризм

У Ялті презентували проект "Диверсифікація та підтримка туристичного сектору Криму".

Євросоюз виділив Криму 5 млн євро на туризм

Євросоюз виділив 5 млн євро на підтримку розвитку туризму в Криму.

Про це повідомляє "Урядовий портал" із посиланням на Раду Міністрів АР Крим.

Учора в Ялті офіційно стартував другий етап реалізації проекту Євросоюзу "Диверсифікація та підтримка туристичного сектору Криму". В урочистій церемонії взяли участь голова Представництва ЄС в Україні Жозе Мануел Пінту Тейшейра, заступник голови Ради Міністрів АРК Георгій Псарьов, посли країн-членів ЄС, а також експерти проекту.

У рамках презентації учасників ознайомили з першими результатами реалізації проекту, його метою та завданнями, запланованими заходами, очікуваними результатами і т. ін.

Проект ЄС "Диверсифікація та підтримка туристичного сектору Криму" спрямований на підвищення ефективності роботи виконавчих органів влади у сфері туризму і суміжних галузях економіки. Проект втілюватиме консорціум міжнародних консалтингових компаній з Ірландії, Італії та Нідерландів.

В уряді нагадують, що обсяг фінансування, наданий Європейським Союзом у рамках реалізації проекту, становить 5 млн євро. Проект реалізовуватимуть протягом трьох років - з 2012-го по 2014 рік.

Серед ключових заходів проекту - створення програм модернізації державних здравниць; створення та забезпечення роботи єдиного навчального центру у сфері курортів і туризму; експертна допомога в реформуванні галузі; розробка і здійснення 5-річної маркетингової стратегії, зокрема, проведення детального маркетингового дослідження; створення Консультаційної ради з питань розвитку туризму, а також розробка програм модернізації малоефективних здравниць Криму.

Нагадаємо, 28 травня в Севастополі за участю Ж.Тейшейри і послів країн - членів ЄС презентували фінансовий проект Європейського Союзу "Залучення прямих іноземних інвестицій у Севастополь". Проект розрахований на два роки, його бюджет становить 1,9 млн євро.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram