Наливайченко: "Это прямое вторжение России"

Печать
Наливайченко: "Это прямое вторжение России"
Новости по теме

Глава СБУ прокомментировал ситуацию с российским конвоем

Председатель Службы безопасности Украины Валентин Наливайченко заявил, что пересечение российским гуманитарным конвоем украинской границы является прямым вторжением России на украинскую территорию.

"Это прямое вторжение России на территорию Украины", - сказал глава СБУ журналистам возле здания СБУ в Киеве, передает РБК-Украина.

Напомним, 22 августа утром российский гуманитарный груз по решению властей РФ начал заезжать на территорию Украины. При этом груз не сопровождают представители Международного комитета Красного креста. На данный момент границу пересекли более 90 из 280 грузовиков.

Тэги: Россия, СБУ, гуманитарная помощь, Валентин Наливайченко
Печать
Читайте в разделе
  • Реформа у цифрах і діях У 2016 році ми започаткували і розпочали реалізацію шести нових проектів міжнародної технічної допомоги. Ідеться про децентралізацію, розвиток місцевого самоврядування, енергоефективність, відновлення Донецької та Луганської областей.
  • 5 новинок літа, які вже стали бестселерами у світі В наш час безкінечного стресу дуже важливо зберігати присутність духу і не впадати у відчай. Книга Таль Бен–Шахара вчить нас не тільки знаходити щастя у повсякденні, велике та маленьке, але і не втрачати його, підтримувати, як підтримують вогник під час шторму.
  • Імена-вибухівки Назви грають величезну роль у житті людей, адже вони є інструментами впорядкуваня простору і часу. Вони розповідають нам і решті світу про те, хто ми є. Саме тому декомунізація – винятково важливий процес, хоч і спізнілий на 25 років.
Выбор читателей