ГоловнаСвіт

Голова Amazon втратив $3 млрд за годину

2016 рік виявився рекордним для гендиректора Amazon: його статки зросли майже на $20 млрд.

Голова Amazon втратив $3 млрд за годину
Джефф Безос
Фото: kindle-fire.in.ua

Генеральний директор компанії Amazon Джефф Безос за годину втратив $3,2 млрд через те, що реальний прибуток інтернет-ритейлера за третій квартал 2016 року виявився нижчим за той, що прогнозували аналітики.

Про це пише Forbes.

Підприємець, який займає друге місце (після Білла Гейтса) в рейтингу 400 найзаможніших американців за версією видання, вранці 27 жовтня був власником статку в розмірі $70,7 млрд. За даними на травень цього року, бізнесмен володів 17% акцій компанії, повідомляв Forbes.

Відразу після публікації звітності вдень 27 жовтня акції Amazon впали на 5,7% - з $818,4 до $782,1, і через 45 хвилин після завершення торгів статки Безоса зменшилися до $67,5 млрд.

При цьому, згідно з даними на сьогодні, рік виявився рекордним для Безоса: його статки зросли майже на $20 млрд. Так, за підсумками першого півріччя чистий прибуток Amazon становив $1,37 млрд, що в 39 разів більше, ніж показник 2015 року за аналогічний період.

Друге місце в рейтингу найбагатших американців Forbes Безос зайняв у жовтні 2016 року, випередивши інвестора Воррена Баффета, який активно зайнявся благодійністю.

Безос уперше потрапив до рейтингу Forbes в 1997 році відразу після виходу Amazon на біржу. Тоді його статки оцінювалися в $1,6 млрд.

Amazon - американська компанія, створена в 1994 році. Є найбільшою в світі за обігом серед майданчиків, що продають товари і послуги масового попиту через інтернет.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram