Генсек НАТО закликав збільшити кількість учасників антиросійських санкцій

Столтенберг заявив, що Росія мусить відчути наслідки своєї агресії проти України

Генсек НАТО закликав збільшити кількість учасників антиросійських санкцій
Йенс Столтенберг
Фото: EPA/UPG

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що підтримує західні санкції проти Росії і хотів би, щоб до них приєдналося якнайбільше країн.

Про це повідомляє "Інтерфакс".

"Я вважаю, що економічні санкції мають велике значення. Рішення щодо них ухвалювало не НАТО, а Європейський Союз, США і низка інших країн. Але я вітаю санкції, тому що вважаю, що мають бути наслідки для країни, коли вона здійснює подібні агресивні дії, подібні до того, що Росія чинить в Україні", - сказав Столтенберг у понеділок на прес-конференції в Брюсселі.

"І я, звичайно, хотів би, щоб якомога більше країн стали частиною або підтримали ці санкції, оскільки важливо, щоб були наслідки для країни, яка порушує міжнародне право", - підкреслив він.

Нагадаємо, 29 листопада Столтенберг заявив, що всі члени НАТО впевнені в присутності російських військ на сході України. Двома днями раніше, 27 листопада, президент України Петро Порошенко заявив про повернення до курсу на вступ України в НАТО.

Реклама
Реклама