ГоловнаСвіт

Папа Римський виголосив молитву арабською мовою

Святіший Отець прагне проявити свій постійний інтерес до справ християн Близького Сходу і підтримати їх.

Папа Римський виголосив молитву арабською мовою

Бенедикт XVI 10 жовтня вперше виголосив молитву на арабською мовою. Папа Римський прагне проявити свій постійний інтерес до справ християн Близького Сходу і підтримати їх.

Папа римський Бенедикт XVI 10 жовтня вперше виголосив молитву арабською мовою в промові, присвяченій 50-річчю з початку скликання Другого Ватиканського собору.

"Папа молиться за всіх арабських ораторів. Нехай благословить вас усіх Господь", - виголосив він арабською.

Ватиканський прес-центр в свою чергу повідомив, що починаючи з 10 жовтня під час загальних аудієнцій, поряд зі звичними представниками, які перед початком зустрічі з Папою зачитували вступні уривки зі Священного Писання, а після катехізису представляли присутніх прочан французькою, англійською, німецькою, іспанською, португальською, польською та італійською мовами, з'явиться також спікер арабською мовою, який також буде зачитувати короткий підсумок повчання, виголошеного Папою.

"Згідно з нещодавньою апостольською подорожжю до Лівану і з оприлюдненням апостольського повчання Ecclesia in Medio Oriente, Святіший Отець прагне проявити свій постійний інтерес до справ християн Близького Сходу і підтримати їх, а також нагадувати всім про обов'язок молитися і піклуватися про мир у регіоні", - пояснив нововведення директор Ватиканського прес-центру отець Федеріко Ломбардії.

Другий Ватиканський собор - останній на сьогодні з соборів католицької церкви, відкритий з ініціативи папи Івана XXIII 1962 року і який тривав до 1965 року. На соборі було ухвалено низку важливих документів, що відносяться до церковного життя.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram