>

"Шахтар" програв "Янг Бойз" і вибув з Ліги чемпіонів

У серії післяматчевих пенальті український футбольний клуб поступився шведам 2:4.

Донецький "Шахтар" провів повторний матч зі швейцарським "Янг Бойзом" у третьому відбірному раунді Ліги чемпіонів.

Після першого матчу "Шахтар" мав перевагу над "Янг Бойзом" завдяки перемозі у Львові з рахунком 2:0, зазначає Еспресо.TV. Це продиктувало перебіг подій у першому таймі, в якому донеччани не поспішали йти вперед і довго намагалися звикнути до штучного покриття поля "Стад де Свісс".

Рахунок у матчі було відкрито на 54-й хвилині, коли після передачі здалеку, через половину поля Міралем Сулеймані прострелив з лівого флангу, а Юя Кубо впритул розстріляв ворота і вивів "Янг Бойз" уперед.

Другий гол донеччани пропустили на 60-й хвилині, після багатоходової комбінації "Янг Бойз".

Основний час завершився з рахунком 2:0 на користь "Янг Бойз", і було призначено овертайм. Але команди голів більше не забивали і були змушені з'ясовувати учасника плей-оф у серії післяматчевих пенальті, які точніше пробили швейцарці.

Завершилися також інші матчі Ліги чемпіонів:

"Копенгаген" (Данія) - "Астра" (Румунія) - 3:0 (перша гра - 1:1)

"Стяуа" (Румунія) - "Спарта" (Прага, Чехія) - 2:0 (1:1)

"Хапоель" (Беєр-Шева, Ізраїль) - "Олімпіакос" (Пірей) - 1:0 (0:0).

ПАОК (Греція) - "Аякс" (Голландія) - 1:2 (1:1)

"Зальцбург" (Австрія) - "Парізані" (Албанія) - 2:0 (1:0).

Нагадаємо, київське "Динамо" в ранзі чемпіона України потрапило відразу в груповий етап Ліги чемпіонів УЄФА.

Жеребкування раунду плей-оф Ліги чемпіонів відбудеться 5 серпня.