>

Бельгія розгромила Ірландію на Євро-2016

Вітсель і Лукаку забили три голи на двох

Збірна Бельгії розгромила Ірландію у другому турі групового турніру чемпіонату Європи з футболу, який проходить у Франції, з рахунком 3:0.

Усі три голи забили у другій половині матчу.

Першим відзначився Ромелу Лукаку, знайомий українським уболівальникам за матчами "Динамо" з "Евертоном". Він відкрив рахунок на 48-й хвилині ударом з лівої з лінії штрафного після проходу Кевіна Де Брейне ("Манчестер Сіті"), який видав хорошу передачу в центр.

На 61-й хвилині гол забив Аксель Вітсель ("Зеніт"), замкнувши головою подачу Меньє від кута штрафного.

Ще через дев'ять хвилин Лукаку оформив дубль. Бельгійський атакуючий півзахисник Еден Азар ("Челсі") отримав м'яч на фланзі, обіграв захисника, увірвався у штрафну і віддав пас лівіше на Лукаку, який одним дотиком прийняв м'яч, а другим поклав його у сітку.

Після цієї гри у групі Е лідирує Італія з 6 очками. У Бельгії - 3 очки, у Ірландії і Швеції - по одному.