>

"Дніпро" переміг "Русенборг" із рахунком 3:0.

Долю гри було вирішено наприкінці першого тайму.

У Дніпропетровську завершився матч останнього 6-го туру групового етапу Ліги Європи УЄФА, в якому "Дніпро" приймав норвезький "Русенборг" з Тронхейма. Гра завершилася рахунком 3:0, повідомляє УНІАН.

Спочатку матч проходив з невеликою перевагою норвежців, які були активнішими в перші хвилини. Але ближче до середини тайму гра вирівнялася, а на 34-й хвилині "Дніпро" вийшов уперед. Дніпропетровці перехопили м'яч у центрі поля, Гама віддав чудовий пас у штрафний майданчик на Матеуса, який, обігравши суперника, пробив у ближній нижній кут - 1:0.

Після перерви "Дніпро" нарощував свою перевагу. На 60-й хвилині Матеус зробив дубль, з семи метрів пробивши повз голкіпера.

А на 78-й хвилині Євген Шахов встановив остаточний рахунок.

Таким чином, "Дніпро" здобув другу перемогу в нинішньому ЧЄ (при одній нічиїй і трьох поразках) і з 7 очками посів третє місце в підсумковій турнірній таблиці групи G. "Русенборг" фінішував на останньому 4-му місці.