>

"Дніпро" обіграв "Русенборг" у Лізі Європи

Матч завершився з рахунком 1:0.

У Тронхеймі (Норвегія) завершився матч 2-го туру групового етапу Ліги Європи УЄФА, в якому "Русенборг" приймав дніпропетровський "Дніпро" і програв з рахунком 0:1.

Долю матчу було вирішено в останні 15 хвилин гри.

Команди досить обережно почали матч і в перші хвилини практично не атакували. А потім упродовж матчу на полі йшла в'язка боротьба на важкому полі за дуже поганої погоди. У Тронхеймі третій день постійно падає дощ. У цій ситуації кожен небезпечний момент мав велике значення. А єдиним гольовим став момент за участю гравців "Дніпра". На 80-й хвилині Матеус навісив з флангу, а Селезньов головою послав м'яч у ворота - 0:1

В іншому матчі Групи G італійський "Лаціо" на своєму полі обіграв французький "Сент-Етьєн" з рахунком 3:2.

Таким чином, у "Лаціо" і "Дніпра" тепер по 4 очки, а у "Русенборга" і "Сент-Етьєна" - по 1.