>

Тренер "Полтави": могли "Шахтарю" забити три голи у першому таймі

"Городяни" упустили можливість зробити сенсацію

"Полтаву", яка виступає в першій лізі, в 1/8 фіналу Кубка України розгромив "Шахтар" - 1:5. "Городяни" відкрили рахунок у першому таймі, але втримати свою перевагу не змогли - "гірники" додали і забили п'ять голів.

Після гри наставник "Полтави" Ілля Близнюк зазначив, що в першому таймі його вихованці могли тричі засмутити чемпіонів країни:

Було два різні тайми. Нам ніхто не заважав забити три голи до перерви. А от другий тайм вже був іншим. Наші заміни послабили гру, заміни "Шахтаря" - посилили. Після другого гола не можна було опускати руки. Треба було грати до кінця. Але клас є клас.

Це досвід, побачили проблеми. Хтось хоче розвиватися, а хтось завис. Матч-відповідь буде іншим. Готовий подякувати гравцям тільки за перший тайм. Майстерності у кінцевій фазі атаки нам не вистачило. Грали з добрим суперником, який виступає у Лізі чемпіонів. Є їжа для роздумів".