ГоловнаСуспільствоЖиття

"Доктор Пі" в апеляції вимагає зняти з нього звинувачення в убивстві та шахрайстві

Слюсарчук має намір продовжувати свою лікарську практику.

"Доктор Пі" в апеляції вимагає зняти з нього звинувачення в убивстві та шахрайстві
Фото: Макс Левин

Завтра, 2 листопада, Тернопільській апеляційний суд продовжить розгляд апеляції Андрія Слюсарчука, відомого як "доктор Пі", на рішення Сихівського суду Львова, яким він був засуджений до восьми років позбавлення волі за шахрайство та вбивство пацієнтів. Про це йдеться на офіційному сайті суду.

Розглядати апеляцію почали в листопаді 2016 року. Однак процес затягують численні клопотання з боку обвинуваченого, пише Гал-інфо. Сам Слюсарчук на судових засіданнях не буває - його інтереси представляють захисники, їх щонайменше троє.

Нагадаємо, Слюсарчука в лютому 2014 року було визнано винуватим у п'яти випадках незаконної лікарської діяльності, двох убивствах з необережності, шахрайстві та підробці документів. У місцях позбавлення волі він провів чотири роки і сім місяців. Улітку 2016 року вийшов на волю завдяки так званому "закону Савченко"згідно з яким день у слідчому ізоляторі, де Слюсарчук провів більш ніж два роки, зарахували як два роки у в'язниці. Тому вважається, що Слюсарчук відсидів майже сім років. Термін, який залишився, "доктор Пі" відбуває в умовно-достроковому звільненні. В апеляційному суді він вимагає зняти всі звинувачення і планує продовжувати свою діяльність.

Слюсарчука посадили завдяки розслідуванню газети "Експрес". Журналісти звинуватили "доктора Пі" (прозваного так за фокус з відтворенням числа Пі) в серії тяжких злочинів, скоєних під час заняття лікарською діяльністю на підставі сфальсифікованих документів: доведенні людей до смерті, встановленні помилкових діагнозів із метою вимагання грошей, торгівлі російськими медичними препаратами за завищеними цінами, контрабанді заборонених психотропних препаратів.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram