ГоловнаПолітика

Тимошенко запропонувала підписати з нею передвиборний договір

"Ваш підпис біля мого".

Тимошенко запропонувала підписати з нею передвиборний договір
Фото: ba.org.ua

Лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко пропонує громадянам України підписати з нею угоду про виконання зобов'язань, узятих на виборах. Про це вона заявила під час виступу на Національному форумі "Нова соціальна доктрина" у Києві.

"Дуже конкретний, дуже простий документ, написаний зрозумілою мовою. З термінами і конкретними результатами, які можна буде перевірити в повсякденному житті", - пояснила політик.

Вона порівняла українських президентів з черепахами виду каретта-каретта, які живуть в Індійському і Тихому океанах, один раз в житті виходять на берег, щоб відкласти яйця і назавжди забути про своїх майбутніх дітей.

"Так само, як черепаха каретта-каретта, досі діяли всі попередні президенти. Після виснажливих політичних перегонів і виборів вони перемагали, а потім забували про своїх дітей - українців. Я покінчу з цією ганебною традицією, з цієї черепаховою практикою, яка з'їдає наші шанси", - розповіла Юлія Тимошенко.

Нардеп запевнила: підписавши з нею угоду, українці знатимуть, що вона і яким чином буде робити.

"Я хочу, щоб кожен з вас поставив свій підпис поряд з моїм, щоб ми разом побудували країну, в якій всім захочеться жити. В України велике майбутнє! І ми, наше покоління, своїми руками його побудуємо", - підсумувала лідер "Батьківщини".

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram