ГоловнаПолітика

Керівник ДФС відреагував на заяви Луценка про "правопорушення"

Продан заявив, що готовий відповідати на запитання слідчих, і йому нема чого приховувати.

Керівник ДФС відреагував на заяви Луценка про "правопорушення"
Фото: zn.ua

Мирослав Продан прокоментував заяви генерального прокурора Юрія Луценка про "достатню доказову базу правопорушень" з його боку на посаді в.о. голови Державної фіскальної служби.

Продан заявив, що готовий відповідати на запитання слідчих, і йому нема чого приховувати.

"Але не бачу сенсу коментувати плітки і "сенсаційні факти", які дедалі більше і більше будуть вкидатися в інформаційний простір. Вже навіть ніхто не приховує, що все це навмисно фабрикується і поширюється. Не сумнівайтеся, таких фейкових "фактів" буде вкидатися дедалі більше", - написав він на своїй сторінці у Facebook.

Продан наголосив, що у нього немає ілюзій стосовно цього, "тому що позиція уряду залишається незмінною - разом з поліцією ми посилюємо тиск на "чорний" і "сірий" бізнес, контрабандні потоки".

Напередодні Луценко заявив про "грубі порушення" з боку Мирослава Продана. За словами генпрокурора, розслідування проводиться з початку лютого цього року.

Нагадаємо, Продан виконує обов'язки голови ДФС з 3 березня 2017 року. Він почав керувати відомством після того, як щодо Романа Насірова почали розслідування, що завершилося відставкою.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що поки він перебуває на посаді глави уряду, Продан буде керівником фіскальної служби.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram