ГоловнаПолітика

Хатія Деканоїдзе повернула грузинське громадянство

Колишній начальник Національної поліції порвала з Україною. 

Хатія Деканоїдзе повернула грузинське громадянство
Фото: 24tv.ua

Колишній голова Національної поліції України Хатія Деканоїдзе 12 квітня повернула грузинське громадянство, пише "Грузія онлайн" з посиланням на Громадського мовника Грузії.

Деканоїдзе позбулася громадянства Грузії після того, як була призначена на високу державну посаду в Україні.

Але звільнившись, вона повернулася до Грузії і звернулася в місцевий мін'юст із проханням видати новий паспорт. Остаточне рішення ухвалив президент Грузії 12 квітня.

Нагадаємо, до приїзду в Україну з Грузії Деканоїдзе працювала ректором Академії поліції Міністерства внутрішніх справ Грузії, директором Національного екзаменаційного центру Міністерства освіти і науки Грузії. У період з липня по жовтень 2012 була міністром освіти і науки Грузії, залишила цю посаду у зв'язку з виходом у відставку уряду Мерабішвілі.

У листопаді 2015 року Деканоїдзе очолила Національну поліцію України. Перед цим вона кілька місяців була радником міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова.

14 листопада 2016 року вона подала у відставку, а через два дні уряд її прийняв. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков назвав відставку Деканоїдзе плановою.  

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram