ГоловнаПолітика

Понад 5 тис. поліцейських не пройшли переатестацію та були звільнені, - Аваков

Голова МВС повідомив про підсумки переатестації Нацполіції.

Понад 5 тис. поліцейських не пройшли переатестацію та були звільнені, - Аваков
Фото: 24tv.ua

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков розповів про підсумки переатестації співробітників Національної поліції, під час якої 26% керівного складу були звільнені, а загалом не пройшли випробування 14% (5257 міліціонерів).

Про це голова МВС повідомив на своїй сторінці в Фейсбуці.

"Зараз на практиці - некомплект. Бракує 18 875 поліцейських і 1497 держслужбовців. Фактично на службі 109 628 осіб: 99 125 поліцейських і 10 503 службовців. З огляду на те, що 15 670 поліцейських прийшли на службу в нову патрульну поліцію з урахуванням конкурсних процедур, а так само особливого порядку атестації підрозділів у зоні АТО (13 180 осіб) - по всій країні до атестації було призначено 68 135 осіб", - повідомив голова МВС.

"За підсумками: 5257 осіб - не пройшли атестацію і були звільнені, 4766 рекомендовані до пониження на посаді, 4479 - рекомендовані комісіями до підвищення на посаді", - додав Аваков.

Повні списки всіх, хто пройшов і не пройшов атестацію поліцейських, оприлюднять пізніше.

Аваков також зазначив, що атестація спецпідрозділів поліції, які працюють у зоні АТО проходить в особливому порядку, і її підсумки буде оприлюднено після завершення процедур, пов'язаних із процесом ротації.

Фото: facebook.com/arsen.avakov

Нагадаємо, в липні голова Нацполіції Хатія Деканоїдзе повідомила, що в Україні 4 тис. поліцейських не змогли пройти переатестацію.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram