![](https://i.lb.ua/027/11/5307113fb8d20.jpeg)
![](https://i.lb.ua/067/51/53071167c6e68.jpeg)
![](https://i.lb.ua/112/33/5307119462ad2.jpeg)
![](https://i.lb.ua/000/48/530711a34260d.jpeg)
![](https://i.lb.ua/021/06/530711b8f0a55.jpeg)
![](https://i.lb.ua/058/43/530711dd4aa8f.jpeg)
![](https://i.lb.ua/088/10/530711fbee25c.jpeg)
![](https://i.lb.ua/112/34/53071213243f9.jpeg)
![](https://i.lb.ua/006/55/53071228d3837.jpeg)
![](https://i.lb.ua/033/19/53071244033f9.jpeg)
![](https://i.lb.ua/055/41/530712593005d.jpeg)
Спікер парламенту Володимир Рибак повідомив, що підписав ухвалену депутатами в четвер постанову про припинення антитерористичної операції та заборону МВС використовувати зброю.
"Шановні депутати, постанову ВР про засудження застосування насильства, яке призвело до загибелі людей, підписано головою Верховної Ради", - сказав Рибак.
Нагадаємо, в четвер депутати від опозиції, позафракційні і кілька депутатів від ПР зібралися в Раді і проголосували за припинення бойових дій. Засідання вів віце-спікер Руслан Кошулинський ("Свобода"). Рибак у Раді не з'явився.