ГоловнаПолітика

Завтра багато українських видань вийдуть із порожніми першими шпальтами

Журналісти висловлюють свій протест проти закону про наклеп.

Завтра багато українських видань вийдуть із порожніми першими шпальтами
Фото: facebook.com

Завтра, 27 вересня, низка українських газет вийдуть із порожніми першими шпальтами на знак протесту проти закону про наклеп.

Про це повідомляє Корреспондент.net, останній друкований варіант якого також вийшов з білою обкладинкою.

До акції приєдналися видання KyivPost, "Високий Замок", "Львівська газета", "Львівська пошта", "Ратуша", "Коловорот" та інші.

Журавський не випадково прийняв рішення про відкликання. Він почув мою точку зору, точку зору своїх однопартійців. Такі рішення приймати в поспіху не можна.— Віктор Янукович, Президент України

Нагадаємо, 18 вересня Верховна Рада ухвалила в першому читанні закон "Про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України щодо посилення відповідальності за посягання на честь, гідність та ділову репутацію осіб". Законопроектом пропонується ввести в КК статтю "Наклеп", санкції якої передбачають фінансову відповідальність, а також позбавлення (до 3 років) і обмеження (до 5 років) свободи.

25 вересня в Інтернеті почалася масштабна акція проти цього закону. Цього дня Журавський заявив, що вирішив відкликати свій закон про наклеп.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram