ГоловнаПолітика

Євро-2012 обіцяють не переносити в іншу країну

Залишилося обмаль часу.

Євро-2012 обіцяють не переносити в іншу країну
Мартин Каллен
Фото: poland2012.net

Перенесення ігор чемпіонату Європи з футболу з України в іншу державу неможливе.

Про це заявив операційний директор

Євро-2012 в УЄФА Мартін Каллен в опублікованому інтерв'ю газеті Süddeutsche Zeitung.

"Це не реалізовується за такий короткий час", - зазначив він, коментуючи ситуацію навколо Юлії Тимошенко та в Україні після вибухів, що

прогриміли в п'ятницю у Дніпропетровську. За словами Каллена, якщо в якій-небудь країні стає очевидною неможливість проведення першості, то "існує тільки один вихід - задуматися про перенесення турніру на інший рік".

З того, що діється зараз, зрозуміло, що президент наразі не має наміру їхати в Україну чи брати участь у заходах в Україні

— представник Єврокомісії Пія Арнекільде-Хансен

Каллен повідомив, що в УЄФА "щодня уважно спостерігають за ситуацією в Україні". Наразі немає підстав для внесення змін у графік Євро-2012, наголосив він. "Якщо ситуація в країні стане занадто небезпечною, то чемпіонат не слід проводити, - зазначив директор турніру. - Ми організуємо ніщо інше, як футбольне свято".

Проти бойкоту Євро-2012 в Україні також висловився віце-президент Міжнародного олімпійського комітету, керівник Олімпійської спортивної конфедерації Німеччини Томас Бах. "Бойкоти в минулому довели свою безглуздість і виявилися безуспішними", - зазначив Бах в інтерв'ю радіостанції XP Info.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram