Стефанішина Ольга Віталіївна

Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України

Стефанішина Ольга Віталіївна

Місце народження

Народилася 29 жовтня 1985 року в Одесі.

Освіта

У 2008 році закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка, отримала кваліфікацію юриста-міжнародника, перекладача з англійської мови.

У 2016 році Стефанишина закінчила Одеський національний економічний університет за спеціальністю "Фінанси і кредит".

Дипломатичні академії у Відні (Австрія) і Таллінні (Естонія).

Особисте життя

Одружена, має дочку.

Кар'єра

З 2006 по 2007 рік займалася приватною юридичною практикою.

2007—2010 працювала в Державному департаменті з питань адаптації законодавства на посаді спеціаліста-керівника відділу з питань правового забезпечення європейської інтеграції.

2010—2015 — Департамент міжнародного права/Департамент європейської інтеграції у Міністерстві юстиції України, заступник директора/директор.

З березня по грудень 2017 року працювала директором Урядового офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету міністрів.

В грудні 2017 року була призначена на посаду генерального директора Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету міністрів.

З січня по червень 2020 році працювала радником у юридичній фірмі «Ілляшев та Партнери».

На позачергових парламентських виборах 2019 року Ольга Стефанішина балотувалася до Верховної Ради за списками партії «Українська Стратегія Гройсмана» під № 25, але в парламент не пройшла.

4 червня 2020 року Верховна Рада проголосувала за призначення Ольги Стефанішиної Віце-прем'єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України. Член РНБО з 17 серпня 2020 року.

Звання, нагороди

Має 5-й ранг державного службовця. Нагороджена Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

04.06.2020