Воронько Олег Євгенійович

Народний депутат Верховної Ради IX скликання (Слуга народу)

Воронько Олег Євгенійович

Місце народження

Олег Воронько народився 15 травня 1974 року в місті Світловодськ, що знаходиться в Кіровоградської області.

Освіта

Закінчив Вищу школу управління охороною праці в Катовіце (Польща) (University of Occupational Safety Management in Katowice, WSZOP) за спеціальністю «Управління проектами», факультет менеджменту Національної металургійної академії України.

Випускник факультету технології високомолекулярних сполук Дніпропетровського хіміко-технологічного інституту.

Бізнес

Воронько займається реалізацією проєктів в ІТ-сфері: управлінням бізнес проєктами, розповсюдженням програмних продуктів, цифрових терміналів, фото і контент кіосків, розробляє технологію захисту цифрової техніки та електроніки від пошкоджень під час падіння.

Засновник «Інстант Фудс Груп» і ТОВ «Агротрейд груп».

Власник 50% частини в товаристві з обмеженою відповідальністю «Агротрейд груп». Серед видів діяльності компанії - оптова торгівля фруктами та овочами (основний вид діяльності), неспеціалізована оптова торгівля, вантажний автомобільний транспорт, складське господарство та інша допоміжна діяльність у сфері транспорту.

Політика

У 2019 році був обраний депутатом Верховної Ради 9 скликання від партії “Слуга Народу” за виборчим округом №103 (Кіровоградська область) як безпартійний. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики.

27.11.2019