Березовець Тарас

Директор компанії Berta Communications, політтехнолог

Березовець Тарас

Місце народження

Народився 1 березня 1975 року в Керчі, Кримська область.

Освіта

1997 року закінчив факультет журналістики Київського університету ім.Т.Шевченка. 

2003-го - Royal College of Defence Studies (Лондон). 

У 2004-му – King's College London – MA in International Studies (магістр міжнародних відносин). Вільно володіє українською, російською, польською та англійською мовами.

Кар'єра

1997-1998 р.р. - прес-секретар постійного представника президента України (Леоніда Кучми) у Верховній Раді Романа Безсмертного.

Був старшим консультантом Національного інституту українсько-російських відносин при РНБО з червня 1998 по вересень 1999 року. Березовець працював головним консультантом Управління зовнішньополітичної безпеки Ради національної безпеки і оборони з вересня 1999 по листопад 2002 року.

З березня 2004 по березень 2005 року — держексперт Управління зовнішньополітичної безпеки Ради національної безпеки і оборони. У 2000—2002 роках член міжвідомчої групи Секретарів рад безпеки України, Росії, Польщі та Білорусі.

З березня 2005 по лютий 2007 року був директором департаменту політконсалтінгу «Martin group», керівником агітаційного і PR напряму в регіональному штабі. Керівник трьох регіональних кампаній на виборах мерів та до місцевих рад.

У червні 2006 року став шеф-редактор аналітичного проекту «Polittech». З лютого 2007 по червень 2010 року — директор PR-групи «Polittech».

У червні 2010 року створив і очолив компанію персонального та стратегічного консалтингу «Berta Communications».

З 2011 року Березовець є національним координатором в Україні програми «John Smith Memorial Trust Programme». Викладає практику політичного PR та політичних технологій у низці українських та європейських навчальних закладів.

У липні 2014 року створив і очолив Київське урбаністичне бюро (КУБ). Після анексії українського Криму Російською Федерацією, активно висловив свою громадянську позицію проти окупації. У грудні 2014 року започаткував ініціативу Free Crimea, покликану інформувати про порушення прав людини у Криму. З липня 2015 року — голова ГО «Фонд національних стратегій». У травні 2016 року став співзасновником think tank Український інстутут майбутнього разом з 5 іншими провідними политиками та експертами. З червня 2017 року Т.Березовець став ведучим телеканалу «Прямий», де є автором та ведучим щоденної програми «Ситуація» та «The Week» разом з американським експертом Пітером Залмаєвим.

Протягом декількох років співпрацював з Блоком Юлії Тимошенко. Преса писала про його зближення з Андрієм Клюєвим.

Тарас Березовець прихильник вступу України в НАТО та Євросоюз.

Під час повномасштабного вторгнення Росії в Україну долучився до ЗСУ. Офіцер першої окремої бригади спецпризначення ім. Івана Богуна Сухопутних військ, позивний «Tarantino».

Інтереси та захоплення

Професійні інтереси — зовнішня політика, іміджмейкінг, політична реклама, теорія пропаганди. Захоплюється айкідо, давньоримською історією, нумізматикою, любить подорожувати. У 2017 році Березовець увійшов до рейтингу 50 найбільш стильних чоловіків України за версією журналу Elle.

10.04.2023