Ткачук Геннадій Віталійович

Народний депутат Верховної Ради України VII та VIII скликань

Ткачук Геннадій Віталійович

Місце народження

Народився 27 серпня 1968, місто Вінниця.

Освіта

Вінницький державний політехнічний університет, 1994 р.,інженер - конструктор, технолог радіоапаратури

Львівський національний університет ім.І.Франка, юридичний факультет, 2005 р.,юрист.

Національна академія державного управління при Президентові України, Одеський регіональний інститут державного управління, 2011 р.

Кар'єра

З 1998 працював на посаді головного юриста ТОВ «Укрсервіс-плюс» м. Вінниця. 

З 1998 року — голова Вінницької обласної спілки «Працівників торгівлі, сфери надання послуг та громадського харчування».

З 2005 — член правління Вінницького обласного громадського об'єднання «Подільська спілка підприємців та ділових людей».

З 2010 року — голова виконавчого комітету Вінницької обласної організації політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».

Обирається депутатом Вінницької міської ради, трьох скликань: IV-го (2002–2006), V-го (2006–2010), VI-го (з 2010–2012).

У 2004 році визнаний меценатом року міста Вінниці.

Парламентська діяльність

У 2012–2014 — народний депутат України 7-го та скликання від політичної партії «УДАР (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка», № 21 у списку. Голова підкомітету з питань будівництва та архітектури Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики.

З 2014 — народний депутат України 8-го скликання від політичної партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА», № 42 у списку. Співголова підкомітету з питань обрання на посади суддів безстроково Комітету з питань правової політики та правосуддя.

Був одним з 59 депутатів, що підписали подання, на підставі якого Конституційний суд України скасував статтю Кримінального кодексу України про незаконне збагачення, що зобов'язувала держслужбовців давати пояснення про джерела їх доходів і доходів членів їх сімей. Кримінальну відповідальність за незаконне збагачення в Україні запровадили у 2015 році. Саме кримінальна відповідальність була однією з вимог ЄС на виконання Плану дій з візової лібералізації, а також одним із зобов'язань України перед МВФ, закріпленим меморандумом, таким чином Ткачук був одним з тих депутатів, які підписали подання, метою якого було вивести корупціонерів з під кримінальної відповідальності, всупереч вимогам ЄС, який вимагав саме такої суворої відповідальності за корупційні злочини.

Сім'я

Одружений, виховує двох синів.

Посилання

12.12.2019