ГоловнаЕкономікаДержава

Держгеонадра провела перший аукціон з продажу дозволів на користування надрами

Упродовж 30 днів переможці повинні заплатити в бюджет майже 300 000 гривень.

Держгеонадра провела перший аукціон з продажу дозволів на користування надрами
Фото: Макс Требухов

Державна служба геології та надр України провела 9 серпня перший у 2018 році аукціон з продажу спеціальних дозволів на користування надрами. Про це відомство повідомило на своїй сторінці в фейсбуці.

На торги було виставлено 5 ділянок для геологічного вивчення, в тому числі з подальшою дослідно-промисловою розробкою. Зокрема, це - питні підземні води (Водозабір, свердловина №7047-1 в Запорізькій області), мінеральні води (джерело "Білий камінь", Вінницька область), габбро ("Східне Буківське родовище", Житомирська область), глини (Черленівська ділянка, Чернівецька область), граніти (ділянка "Струмок", Житомирська область).

"Перший аукціон у 2018 році відбувся. Загальна сума, яку впродовж 30 днів повинні сплатити переможці аукціону в бюджет, становить майже 300 000 гривен. Після отримання повної суми в державну скарбницю переможці отримають дозвільні документи на користування надрами", - прокоментував результати аукціону голова аукціонного комітету Андрій Григораш.

Переможцями аукціону стали ТОВ "Багатство добрих справ", ТОВ "Азовпродторг", ТОВ "Полісся-С", ТОВ "Черленівський цегельний завод", ТОВ "Ушомірграніт".

Нагадаємо, це був третій аукціон з продажу спеціальних дозволів на користування надрами, який відбувся за новими правилами. Замість 15 днів на підготовку відповідних документів, надрокористувачі мають 75 днів на підготовку документів і корекцію можливих помилок. Ці зміни були ініційовані Держгеонадрами в 2016 році.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram