ГоловнаЕкономікаФінанси

Odessa Financial Forum відбудеться 24-25 вересня

Захід проводить Асоціація "Українські фондові торговці" (АУФТ) за підтримки Одеської обладміністрації, LB.ua - інфопартер.

Odessa Financial Forum відбудеться 24-25 вересня

Цього року головний захід фондового ринку України відбудеться 24 і 25 вересня в Одесі, в готелі Bristol. Форум збере учасників фінансового ринку країни, а також очікується велика кількість міжнародних експертів.

Як і торішній Lviv Financial Forum, нинішній Odessa Financial Forum спрямований на відверте обговорення поточного стану справ у фінансовій сфері та перспектив реформування найважливішого сектору економіки країни.

  • Організатори: Асоціація "Українські фондові торговці" (АУФТ) та громадська організація ACI Ukraine (The Financial Markets Association)
  • Під егідою та за підтримки: Одеська обласна державна адміністрація
  • Генеральний спонсор: компанія ICU
  • Партнер проведення: AMERICAN CHAMBER OF COMMERCE IN UKRAINE (АСС)

Розпочата українською владою реформа фінансового сектору країни поступово дає результати - фінансова система демонструє ознаки стабілізації.

"Минулий рік був неймовірно складним - як для всієї країни, так і для фінансового сегменту, - говорить Макар Пасенюк, партнер компанії ICU, генерального спонсора Odessa Financial Forum. - Водночас ми спостерігаємо ознаки того, що дно падіння вже пройдено. В Одесі будуть обговорюватися шляхи залучення інвестицій на державному та регіональному рівнях а також подальші кроки з реформування фінансового сектору".

Нещодавно підписаний Меморандум між Мінфіном, НБУ, НКЦПФР - з одного боку, і ЄБРР - з іншого про співробітництво в розвитку місцевих ринків капіталу ставить перед фінансовим сектором амбітні цілі. Шляхи їх досягнення - одна з тем Odessa Financial Forum. Крім того, основними темами для обговорення стануть нові інструменти (валютні деривативи, облігації міжнародних фінансових організацій). А також - ефективність інфраструктури, впровадження універсальних інтеграційних рішень, використання досвіду сусідніх ринків.

"Відомо, що фондовий ринок - як лакмусовий папір існування або відсутність середнього класу в країні, - каже Сергій Антонов, Голова ради АУФТ, організатора Odessa Financial Forum. - Ми не можемо собі дозволити втратити унікальний шанс, який дала нам історія на проведення економічних реформ загалом і відродження ринку капіталу, забезпечення його розвитку за європейськими правилами зокрема".

Більше інформації про Odessa Financial Forum, програму, умови участі та проживання можна знайти на сайті Форуму: http://odessafinancialforum.com

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram