ГоловнаЕкономікаДержава

Скасування мораторію на продаж землі Україні сьогодні не загрожує, - думка

Гендиректор УКАБ вважає, що наразі не передбачається жодних змін із продажем землі.

Скасування мораторію на продаж землі Україні сьогодні не загрожує, - думка

Загрози скасування мораторію на продаж землі сьогодні не існує.

Таку думку в ексклюзивному інтерв'ю LB.ua висловив генеральний директор Українського клубу аграрного бізнесу Володимир Лапа.

"Мораторій чинний до 2013 року, але буде скасований не раніше, ніж приймуть Закон України "Про ринок землі". Оскільки цей закон ще не ухвалено, то загрози скасування мораторію наразі не існує. Тож поки що не передбачається жодних змін порівняно з нинішньою ситуацією щодо впливу мораторію", - зазначив він.

Думаю, що буде змога повернутися до цього питання в листопаді чи грудні і мораторій на продаж землі буде продовжено. Думаю, що він повинен діяти ще рік або два.— Валерій Бевзенко, заступник голови Комітету з питань аграрної політики і земельних відносин

Нагадаємо, 2 жовтня Верховна Рада відмовилася продовжити мораторій на продаж сільгоспземель, чинність якого минає цього року, до 2014 року.

Окрім того, депутати дозволили іноземним громадянам і підприємствам з іноземним капіталом купувати землю несільськогосподарського призначення. За відповідний законопроект у другому читанні проголосували 234 народних депутати.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram