​Тільки слабкі духом бояться своєї історії

Сила зрозуміти, щирість вшанувати, пам'ять для дій сьогодні та боротьби за майбутнє

В Україну прийшли пам'ятні дні - дні пам'яті і примирення...

Вшануй пам'ять, зрозумій, будь сильним!

Як людина, яка розсекретила архіви НКВС-КДБ раз і назавжди переконався: не можна замовчувати та викреслювати історію власного народу.

Тільки слабкі духом бояться своєї історії, бо так вони виправдовують параліч волі сьогодні і небажання боротися за майбутнє.

Обидва мої діди Федір та Антон воювали у радянській армії на фронтах Другої Світової. Воювали разом з мільйонами за право жити для себе та своїх дітей. Вони прийняли бій проти нацизму з перших днів, коли переляканий радянський вождь мовчав, а в комуністичних концтаборах НКВС продовжували по-звірячому винищувати невинних людей.

З перших місяців вторгнення на нашій землі за право жити вільно воювали проти нацистів чоловіки і жінки УПА Поліської Січі. Пізніше Українська Повстанська Армія воювала одночасно на два фронти - з червоним і коричневим злом - комуністичним режимом та гітлерівським нацизмом.

Роман Шухевич, Микола Арсенич, Василь Кук, Ніл Хасевич…

І прості солдати чотирьох Українських фронтів радянської армії, і вояки УПА билися за право жити вільно на своїй землі. Проти поневолення та гноблення, проти нацизму та проти комуністичного режиму.

Сила зрозуміти, щирість вшанувати, пам'ять для дій сьогодні та боротьби за майбутнє.

Валентин Наливайченко Валентин Наливайченко , Голова Руху "Справедливість", голова СБУ (2006-10; 2014-2015 рр)
Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram