Блог Никиты Самбожука

Член Национального совета по вопросам антикоррупционной политики при Президенте Украины

Никита Самбожук

Народився 25 серпня 1985 року в місті Кишиневі.

З 1990 по 1996 рр. проходив навчання в Пушкінському ліцеї м Кишинева.

У 1996 році переїхав до Німеччини, м. Франкфурт-на-Майні.

У 2003 році закінчив з відзнакою Frankfurt International School.

Вищу освіту здобув в - University College London (Великобританії) на факультеті політології та європейських наук. У 2007 році отримав ступінь бакалавра за спеціалізацією «Створення Конституції і зміни в суспільстві при введенні демократії, корупція і тіньова економіка в структурі влади».

У 2009 році захистив перший та другий ступінь магістра за спеціалізаціями «Політичний та економічний розвиток сходу Європи, тіньова економіка, енергетична політика України та Євросоюзу» в University College London (Великобританія).

Вільно володіє українською, російською, англійською, німецькою мовами.

У 2008 році став першим радником-консультантом депутата Парламенту Великобританії Джона Грогана (голова Парламентської групи зі зв'язків з Україною). На займаній посаді забезпечував робочі відносини з Верховною Радою України. Також супроводжував і брав активну участь в робочих візитах та прийомах депутатів Верховної Ради України, співробітників Міністерства закордонних справ України до Великобританії

Нікіта Самбожук брав участь в роботі парламентської групи зі зв'язків з Україною, де тісно працював з Джефрі Хоуі з питань зовнішньої політики Великобританії до України..

Як представник Джона Грогана і Джефрі Хоуі брав участь в конференції з енергобезпеки і з питань ядерної енергетики проходить в Міністерстві закордонних справ Великобританії в Лондоні.

У парламенті Великобританії, Нікіта Самбожук отримав знання і досвід в напрямку функціонування економічних і політичних систем країн Європи.

З 2008 року, бере активну участь в суспільно-політичному житті України. Нікіта Самбожук є членом Міжнародного Комітету захисту прав людини і уповноваженим представником з питань антикорупційної діяльності.

2010 -2014 рр. займав посаду директора департаменту міжнародних зв'язків в компанії «TRANSKOM INDUSTRY Gmbh» (Німеччина, Франкфурт), де відповідав за двосторонні відносини між компаніями провідними бізнес з країнами ЄС.

26 вересня 2015 року Указом Президента України № 563/2015 призначений членом Національної ради з питань антикорупційної політики при Президентові України.

Все записи блога