ГоловнаСвіт

У Данії легалізували марихуану в рамках медичного експерименту

Дозвіл на використання канабіса буде діяти чотири роки.

У Данії легалізували марихуану в рамках медичного експерименту
Фото: marijuanapictures.com

Данський парламент дозволив використовувати медичний канабіс для пацієнтів з низкою захворювань. Дозвіл буде діяти чотири роки. Про це повідомляє міністерство охорони здоров'я Данії, повідомляє УНН.

Медичний канабіс легалізовано в рамках експерименту. Протягом чотирьох років дії дозволу ефект застосування речовини буде постійно аналізувати група дослідників.

"З 1 січня пацієнти, наприклад, з хронічними болями або сильною нудотою після хіміотерапії, зможуть отримати призначений лікарем медичний канабіс. Рішення одноголосно прийнято в парламенті. Тепер ми можемо допомогти пацієнтам з нестерпними болями безпечним і законним способом", - заявила міністр охорони здоров'я Еллен Тране Нербі.

До пацієнтів, яким дозволять приймати канабіс, належать, зокрема, ті, хто страждає на склероз, має травму спини, хронічні болі, а також ті, хто пройшов хіміотерапію.

Крім того, уряд визначив підприємства, яким дозволено вирощувати і виробляти медичний канабіс для вітчизняної системи охорони здоров'я і експортного постачання.

Нагадаємо, в Канаді марихуану планували легалізувати в 2018 році.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram