>

"Олександрія" домоглася історичної перемоги над "Динамо"

Кияни опустилися на третє місце в турнірній таблиці.

У центральному матчі 16-го туру Української Прем'єр-ліги в Олександрії однойменний клуб приймав київських "динамівців" і домігся історичної перемоги 2:1.

У дебюті зустрічі чудовим голом відзначився Андрій Цуріков 1:0.

До середини першого тайму футболісти "Динамо" перебували в напівсонному стані. Розбудив і підбадьорив киян Микола Шапаренко, дальнім ударом на 25-й хвилині змусивши голкіпера господарів Юрія Паньківа продемонструвати всю свою майстерність.

А через 8 хвилин гості зрівняли рахунок - Беньямін Вербич відгукнувся на крос з правого флангу 1:1.

На 57-й хвилині стався ключовий епізод у матчі. Голкіпер гостей Денис Бойко необачно зіграв на виході в епізоді, коли цього абсолютно не вимагали обставини. При цьому Бойко налетів на суперника у власному штрафному майданчику.

Рефері Ігор Пасхал з Херсона вказав на 11-метрову позначку. Андрій Запорожан був точний 2:1.

У час, що залишився, гості зробили відчайдушні спроби уникнути поразки. Але підопічні Володимира Шарана вистояли і домоглися своєї першої перемоги над "Динамо" в чемпіонатах України.

Після матчу в Олександрії команди зробили рокіровку в турнірній таблиці - кияни опустилися на третє місце, а олександрійці зайняли другий рядок.