>

Українець Анікєєв став чемпіоном світу з шашок у бліці

Крім "золота", спортсмен приніс Україні ще й срібну медаль у класичній програмі.

В Ізмірі (Туреччина) завершився Чемпіонат світу в бліці з шашок-64 (бразильська версія), де перемогу здобув український гросмейстер Юрій Анікєєв.

Українець на 3 бали випередив у турнірній таблиці основного конкурента і багаторазового чемпіона світу Олександра Шварцмана з Росії, повідомляють у Федерації шашок України.

Харків'янин впевнено пройшов всю турнірну дистанцію і за тур до кінця забезпечив собі золоту медаль.

Два дні тому Анікєєв уже приніс Україні срібну медаль у класичній програмі на Чемпіонаті світу в Туреччині з шашок-64.

Ще один український спортсмен Владислав Антонович поділив 3-4 місця з росіянином Муродом Амріллаєвим. Причому в обох спортсменів на фініші виявилася не тільки рівна кількість очок, а й однаковий коефіцієнт.

Вінничанин Денис Шкатула зумів піднятися на п'яту сходинку турнірної таблиці.