>

"Шахтар" забив 6 голів "Карпатам" у чемпіонаті України

Перед матчем Ліги Чемпіонів "гірники" показали, що вони перебувають у відмінній формі.

10-й тур Української Прем'єр-ліги стартував матчем у Львові, де місцеві "Карпати" на стадіоні "Україна" приймали чемпіона країни - донецький "Шахтар".

Гості здобули феєричну перемогу з рахунком 1:6.

Розгром львів'янам гарантував відмінним ударом зі штрафного Ярослав Ракицький на 13-й хвилині поєдинку 0:1.

Подвоїли перевагу "гірники" на 26-й хвилині, провівши типово футзальну - швидку, дотичну комбінацію, яку завершив Фернандо 0:2.

Після цього гола гра футболістів "Карпат" розклеїлася остаточно, і до перерви "Шахтар" ще тричі зумів засмутити голкіпера господарів Максима Кучинського - Мораес (29) і двічі Марлос (35, 45+1) 0:5.

На 79-й хвилині Матвієнко довів рахунок до непристойного 0:6.

Однак найкрасивіший м'яч забив львів'янин Швед (90+2), тим самим відкривши ворота П'ятова 1:6.

Нагадаємо, найближчого вівторка "гірники" зіграють матч другого туру Ліги Чемпіонів у Ліоні з лідером групи F.