>

"Зоря" з гідністю залишає Лігу Європи

Луганчани поступилися "РБ Лейпциг" 2:3.

У матчі відповіді плей-оф кваліфікації Ліги Європи луганська "Зоря" у Німеччині зустрічалася з клубом "РБ Лейпциг".

Драматичний поєдинок, який у другому таймі супроводжувався зливою, закінчився драматичною поразкою луганчан 2:3.

Рахунок у дебюті поєдинку відкрив основний форвард господарів і збірної Німеччини Тімо Вернер, вдало підставивши ногу після дальнього удару Матеуса Кунья 0:1.

У наступні хвилини футболісти "Зорі" не дозволили господарям розвинути успіх. Своєю чергою підопічні Юрія Вернидуба знайшли в собі сили повернутися в гру. На 34-й хвилині Рафаель Ратао, після кросу з флангу Олександра Караваєва, замкнув контратаку гостей, яку сам же бразильський легіонер "Зорі" і почав 1:1.

Другий тайм почався для господарів голом Артема Гордієнка (50-та хвилина) 2:1.

Знову ассіст на свій рахунок записав Караваєв.

Тиск на ворота "Зорі" посилився і "мужикам" вдалося протриматися лише 20 хвилин, коли вийшов на заміну Жан-Кевін Огюстен, який зрівняв рахунок 2:2.

Все вирішило безглузде пенальті, призначене голландським рефері Данні Маккелі на 90-й хвилині. Треба визнати, у арбітра були всі підстави для призначення 11-метрового.

Раніше шведський легіонер "РБ Лейпциг" Еміль Форсберг, що вийшов на заміну і участь якого в поєдинку була під великим питанням, у вирішальний момент був холоднокровним - 2:3.

"Зоря" з гідністю залишає другий за значущістю європейський футбольний клубний турнір.