>

"Шахтар" обіграв "Фейєноорд" у Харкові

Матч на стадіоні "Металіст" завершився з рахунком 3:1.

Донецький ФК "Шахтар" у середу, 1 листопада, переміг голландський "Фейєноорд" у матчі 4-го туру групового раунду Ліги чемпіонів УЄФА.

Матч на харківському стадіоні "Металіст" завершився з рахунком 3:1.

Рахунок у матчі відкрив "Фейєноорд" - Йоргенсен на 12-й хвилині вразив ворота П'ятова.

На 14-й хвилині нападник "Шахтаря" Феррейра зрівняв рахунок, а на 17-й хвилині Марлос вивів "гірників" уперед. Вирішальний гол у ворота голландців також на рахунку Марлоса (68-ма хвилина).

Нагадаємо, 17 жовтня "Шахтар" обіграв "Фейєноорд" у гостьовому матчі з рахунком 2:1.

В іншому сьогоднішньому поєдинку групи F італійський "Наполі" в домашньому матчі поступився англійському клубу "Манчестер Сіті" - 2:4.

Турнірне становище після 4-х турів: "Манчестер Сіті" - 12 очок, "Шахтар" - 9, "Наполі" - 3, "Фейєноорд" - 0.

5-й тур відбудеться 21 листопада. "Манчестер Сіті" прийматиме "Фейєноорд", а "Наполі" - "Шахтар".