>

"Динамо" виграло у "Янг Бойз"

Три голи на рахунку Ярмоленка, Мбокані і Гармаша.

Київське "Динамо" виграло перший матч третього відбіркового раунду Ліги чемпіонів проти швейцарського "Янг Бойз" з рахунком 3:1.

Гра пройшла на стадіоні "Олімпійський" у Києві.

"Динамо" лідирувало за рахунком вже на 15-й хвилині, коли Андрій Ярмоленко підібрав м'яча неподалік від лінії штрафного, вийшов на ударну позицію і обіграв воротаря гостей Давида фон Бальмоса.

На 34-й хвилині з подачі Ярмоленка відзначився Дьємерсі Мбокані, замкнувши п'ятою простріл.

border="0" allowfullscreen>

На 90-й хвилині швейцарці зусиллями форварда Крістіана Фасснахта відіграли один м'яч. Але відразу ж Денис Гармаш забив третій гол "Динамо", причому асистував йому воротар Максим Коваль, який далеко вибив м'яча від своїх воріт.

Матч-відповідь буде зіграно 2 серпня в Берні. Переможець пари зіграє в раунді плей-оф, матчі якого відбудуться 15-16 серпня і 22-23 серпня.

Нагадаємо, що 2016 року на стадії кваліфікації Ліги чемпіонів з "Янг Бойз" грав донецький "Шахтар". Він теж виграв 2:0 у домашньому поєдинку у Львові, але поступився в гостях з аналогічним рахунком і потім програв по пенальті.