>

Франція обіграла Ісландію в 1/4 фіналу Євро з рахунком 5:2

Казка ісландців завершилася.

Збірна Франції розгромила Ісландію в 1/4 фіналу чемпіонату Європи з футболу з рахунком 5:2 і вийшла у півфінал на Німеччину.

У першому таймі французи забили чотири голи: відзначилися Олів'є Жиру (12-та хвилина), Поль Погба (20), Дімітрі Пайє (43) і Антуан Грізманн (45).

Після перерви Ісландії вдалося скоротити відставання - на 56-й хвилині забив Колбейн Сігторссон. Але ще через три хвилини французи в особі Жиру забили п'ятий гол. Ближче до кінця другого тайму, на 83-й хвилині, другий гол збірної Ісландії забив Біркір Б'ярнасон, він же став останнім у цьому матчі.

У півфіналі, який відбудеться 7 липня на стадіоні "Велодром" у Марселі, збірна Франція зустрінеться з Німеччиною. За день до того інший півфінал на "Стад-де-Ліон" зіграють Португалія й Уельс.

Нагадаємо, що Франція виграла групу А, після чого пройшла Ірландію.

Ісландія була другою в групі F, а потім сенсаційно вибила англійців.