>

Ісландія вибила Англію з Євро-2016

Долю матчу було вирішено в першому таймі.

Матч між збірними Ісландії і Англії в 1/8 фіналу Євро-2016 закінчився з рахунком 2:1.

Рахунок у матчі відкрив Вейн Руні вже на 4-й хвилині з пенальті після того, як ісландці помилилися в обороні й арбітр призначив пенальті.

Однак уже на шостій хвилині матчу ірландці зрівняли рахунок. Гол у ворота англійців забив Рагнар Сігурдссон.

На 18-й хв. зустрічі збірна Ісландії вийшла вперед після удару нападника Кольбейна Сігторссона.

У другому таймі збірна Англії щосили пресингувала штрафний Ісландії, на що команда Ларса Лагербека відповідала вдалою обороною і навіть контратаками. Але на рахунок матчу гра команд не вплинула.

У чвертьфіналі Євро-2016 збірна Ісландії зустрінеться зі збірною Франції.

Тож визначилися всі чвертьфіналісти Євро-2016. За вихід у півфінал Чемпіонату Європи зіграють Франція-Ісландія, Італія-Німеччина, Португалія-Польща і Бельгія-Уельс.