>

"Зоря" знищила "Дніпро" на його ж полі

Команда Маркевича знову випала з "лігочемпіонівської" гонки. Можливо - назавжди

Луганська "Зоря" сповна скористалася єврокубковою сонливістю "Дніпра" і розгромила підопічних Маркевича на їх же арені. Вже до 20-ї хвилини першого тайму рахунок після двох швидких атак гостей був 2:0. Під завісу матчу рахунок зусиллями Джаба Ліпартія виріс до розгромного.

"Дніпро" зазнає нищівної поразки і залишається хіба що з надіями поборотися за "зону ЛЧ".

"Зоря" ж завдяки своєму успіху виходить на "чисте" третє місце в УПЛ.

Додамо, що інший фаворит - київське "Динамо" - без зайвого шуму обіграло в Луцьку "Волинь" - 2:0.

"Дніпро" - "Зоря" - 0:3

Турнірне становище: "Динамо" - 22 очка, "Шахтар" - 19, "Зоря" - 15, "Дніпро", Ворскла", "Волинь" - по 14.

У наступному турі відбудеться "мале українське Ель-Класіко" - "Металіст" прийме "Дніпро". Правда, як бачимо, це протистояння знову буде злегка неповноцінним.